Kulübe

Kulübeler

Gerek ormanda gerek sokakta gerek ise barınaklardaki canlarımızın barınma ihtiyacını karşılamaya çalışıyoruz. Bu noktada

Filli Boya İle Renkli Barınaklar Projemiz kapsamında 10 barınağı daha temiz ve bakımlı hale getirilmesi için yola çıktık. Barınaklardaki klubeleri boyadık ve daha çok hayvanseverin ziyaret etmesi için renklendirdik.

Diyarbakır Mirzabey ilkokulu öğrencilerinin sahiplendiği köpek için öğretmenleri Cennet Demir’den gelen telefon üzerine onların sevimli dostlarına bir kulübe hediye ettik.

Orman beslemelerimizde belirlediğimiz noktalara Çarşı ile kulübe yapımlarını gerçekleştirdik.

Cevahir AVM ile gerçekleştirdiğimiz Bir Yuva, Bir Mama etkinliği kapsamında minik dostlarımıza için çocuklarımızla birlikte kedi evi boyayıp, mama dağıtımı yaptık. Gerçekleştirdiğimiz etkinlik sonrasında kedi evlerini ihtiyaç doğrultusunda ülkemizin çeşitli bölgelerine yolladık.

Akbank Şehrin İyi Hali projesi kapsamında hazırladığımız kedi evlerinin dağıtımını gerçekleştirdik.

HAÇİKO Derneği Adana Temsilcimiz Ergun Özfırıncı tarafından soğuk kış günlerinde minik dostlarımızın yaşama tutunması için 350 kedi evi yapıldı. Yapılan bu kedi evleri Adana'da ihtiyaç doğrultusunda gerekli yerlere bırakıldı.